All In One WP Security vv3.7.2 - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Please enter an answer in digits:
de: Bitte löse zur Spamvermeidung diese Rechenaufgabe (in Zahlen):

en: one
de: eins

en: two
de: zwei

en: three
de: drei

en: four
de: vier

en: five
de: fünf

en: six
de: sechs

en: seven
de: sieben

en: eight
de: acht

en: nine
de: neun

en: ten
de: zehn

en: eleven
de: elf

en: twelve
de: zwölf

en: thirteen
de: dreizehn

en: fourteen
de: vierzehn

en: fifteen
de: fünfzehn

en: sixteen
de: sechzehn

en: seventeen
de: siebzehn

en: eighteen
de: achtzehn

en: nineteen
de: neunzehn

en: twenty
de: zwanzig
